..czy w Wyrzysku są ludzie zakochani????

Wszystko co z miłością związane poczynając od flirtu a kończąc na seksie...

..czy w Wyrzysku są ludzie zakochani????

Postprzez nefretete » 4 lut 2012, o 14:31

Moi drodzy....taki piękny wątek-a tu taka cisza!!!! Przecież o miłości można dak pięknie pisać....
A ja pozwolę sobie napisać ................. że moja pierwsza miłoś jaką przeżyłam , mieszka właśnie w gminie Wyrzysk,daleko ode mnie i wiem że bezpowrotnie.Wspomnienia jednak ciągle wracają...........pozdrawiam wszystkich zakochanych szczęśliwie i tych zakochanych bez wzajemności.
nefretete

Re: ..czy w Wyrzysku są ludzie zakochani????

Postprzez GOSIA701 » 4 lut 2012, o 17:50

MIŁOSC BOLI ZOSTAWIA RANY I ŁZY, NASŁUCHASZ SIE BAJEK WIERZYSZ W NIE MARZYSZ WIDZISZ PRZYSZLOSC, AZ WKONCU DOCIERA DO CIEBIE ZE TO ZLUDZENIA I KLAMSTWA
GOSIA701

Postprzez realista » 5 lut 2012, o 03:33

Co to zakochania to sprawa wygląda tak:
Człowiek tak jak inne zwierzęta kieruje się instynktami. Tak więc kobieta chce być zapłodniona, a mężczyzna chce zapładniać.
Mężczyzna, który chce zapłodnić kobietę musi wykazać się brutalnością w zwalczaniu rywali. Jeśli wykaże się lepszy od rywali (lub jeśli rywali nie ma). Dodatkowo jeśli mężczyzna wykaże się pewną ignorancją wobec potencjalnej wybranki to kobieta odczuwa tzw zakochanie :)
Odwrotna sytuacja (czyli jeśli mężczyzna jest zakochany), występuje w sytuacji kiedy kobieta dominuje.
realista

Postprzez nefretete » 5 lut 2012, o 22:02

Taaaaak.........prawdą jest że miłość jest piękna jeśli jest odwzajemniona,ale jeśli jest odwrotnie jest to koszmarem.Niektórzy ludzie na miłość swego życia czekają długimi latami,niektórzy wcale tego uczucia nie doznają.....Moim zdaniem miłość to najpiękniejsza rzecz jaka może się przydażyć.....w każdym wieku!!!
nefretete

Postprzez Marek » 19 sie 2012, o 18:04

Jasne że są - może nawet swoją historię związaną z tym miasteczkiem a raczej z piękną kobietą opisze
Marek

Postprzez nefretete » 22 sie 2012, o 08:24

Marku...czekamy w takim razie na piękną opowieść o miłości. ;)
nefretete

Postprzez Marek » 30 sie 2012, o 06:24

Było to kilka lat temu,pewnego spokojnego wieczorka
Siedziałem sobie przy kompie - aż tu nagle zaświeciło się powiadomienie i napis na gg Cześć
Chwila rozmowy pisanej i okazało się że to pomyłka
Kolejnego dnia już ja napisałem do tej dziewczyny
Tak nasza znajomość się zaczęła.Zaczęliśmy się wieczorami spotykać na necie.Dowiedziałem się jak ma na imię i że mieszka w Wyrzysku.Sprawdziłem gdzie te miasto sie znajduje.Kawałek drogi ponad 300 km od mojego. cdn nastąpi
Marek

Postprzez Marek » 30 sie 2012, o 18:35

Po kilku miesiącach spotkaliśmy się koło sklepu.Doszła ulicą Łączną.Mnie poznała bo widziała zdjęcie ,ja jej nie.Tak to była Ewa.Tak jak opisywała blondynka.Włosy tak jak mówiła w miarę długie upięte z tyłu jakąś spinką.Do dziś pamiętam jej uśmiech na twarzy.Poszliśmy do kawiarni na lody.Mimo 8 października było dość ciepło.Była to sobota.Nie spodziewała się że przyjadę,tak jak wspomniała później była tym zaskoczona.Tyle przejechać by poznać osobę z netu? Spodobała mi się - wspaniała dziewczyna.
Marek

Postprzez Marek » 2 wrz 2012, o 17:45

oczy niebieskie o czym wspominała i ten pies owczarek szkocki
Marek

Postprzez Marek » 3 wrz 2012, o 11:02

Lody się skończyły,ale piękność osoby pozostała.Może umówi się drugi raz na spotkanie.Fajna jest ta dziewczyna.Jestem sam ,poznałem ją co mam robić.Cholera dużo km nasz dzieli,ale wpadła mi w oko ta Wyrzyszczanka.W wigiilję dostaje smsa po naszej rozmowie - jest mężatką.Kurna chłopie w co sie pakujesz.Mam zasady ani żona kolegi ani mężatka.Co mam zrobić skoro ona piekna jest.Jestem wolny bez zobowiązań - popitolilo się mi w życiu wszystko
Marek

Postprzez Marek » 3 wrz 2012, o 11:14

Serducho mocno bije - co zrobić? W nosie mam już zasady do cholery jasnej-piękna jest mi się podoba a to najważniejsze.Spotykamy się codzidzennie na necie miłe slowa itp Jest wyjątkowa
Marek

Postprzez LOL » 3 wrz 2012, o 16:49

Marek i chuj kogo to obchodzi jebnij się pijaku w głowe i nie ośmieszaj się.
LOL

Postprzez Ten Typ » 3 wrz 2012, o 17:01

A może nam Marku opowiesz o swoich problemach alkocholowych i leczeniu psychiatrycznym które odbyłeś:)
Ten Typ

Postprzez Marek » 4 wrz 2012, o 21:35

Mieliśmy wtedy po dwadzieścia parę lat-teraz nieco starsi jesteśmy.Prywatne sprawy pozalatwiane pozytywnie.Zaczął się wrzesień-dzieciak do szkoły ,ponownie w wir prac różnych
Marek

Postprzez Marek » 9 wrz 2012, o 18:25

Ona dalej piękna i powabna
Marek

Postprzez nefretete » 12 wrz 2012, o 15:28

Marku.........pięknie napisałeś.

Warto pielęgnować tą znajomość,każda znajomość jest warta poświęcenia.Dziewczyna zaczęła życie w związku małżeńskim , ale koledzy pozostają.Ja niestety nie miałam możliwości pielęgnowania znajomości....z kolegami z okolic Wyrzyska- A BARDZO SZKODA.W czasie gdy ja przeżywałam pierwsze miłości :lol: w Wyrzysku to były czasy PRL-u :!: :!: :!: trochę dawno nie?O necie nie mieliśmy pojęcia......ale poczta działała !!!! niestety te odległe kilometry :( :( :( :( zrobiły swoje.

pozdrawiam cię Marku.
nefretete

Postprzez mizuage30 » 12 lis 2012, o 20:18

Witam. Polecam nowy, rewelacyjny portal http://sextaino.com mnóstwo porad i artykułów o seksie i nie tylko :)
mizuage30

Postprzez ćbx » 12 lis 2012, o 20:54

W gminie Wyrzysk jest duzo zakochanych negatywnie w burmistrzowej.
ćbx

Postprzez łobuz » 17 sty 2013, o 20:01

odpowiedź brzmi - som. he, he, he. z miłosici to tylko czasem nieszczęscie jest i nieślubne dzieci.i ksinc potrafi siem czasem zakochaać i zakonnica. to tez ludzie i uczucia ludzkie majom. czasem miłość do Boga ich nie satysfakcjonuje. bo z Bogiem nie ma orgazmu.
łobuz

Postprzez Oksiii » 12 mar 2013, o 16:10

Wow cóż za historia:) Marku-mogłeś walczyć o ta dziewczynę jak tak Ci wpadła w oko. Teraz jednak odpuśc-niech żyje uczciwie z mężem-bo myślę że nie powinieneś mieszać jej w głowie. A tak poza tym. . . Ludzie zakochani są-oczywiście ,ale cóż. . . Niektórzy nieszczęśliwie:-) też kiedyś przeżyłam pierwsza miłość:-) to było super uczucie:) te spacery:) mile długie rozmowy:) pierwszy pocałunek:) ojej te czasy już nie wrócą:)a szkoda. Żałuję jednak, że ja także nie walczyłam o te miłość:) bo był najfajniejszym chłopakiem jakiego poznałam . Teraz jest wolny. . . Ma synusia całkiem dużego:)7letniego:) ale już nic z tego:-) ja mam swojego mężczyznę-którego bardzo kocham:)nie jest on jednak ta pierwsza miłością i nie jest tak magicznie jak było między mną a NIM. . . . Karolku dziękuję Ci za te chwilę ,które spędziliśmy razem. I z całego serduszka życzę Ci szczęścia bo na to zasługujesz. Oraz przepraszam,że wszystko zepsułam.TERAZ WIEM ŻE WARTO SŁUCHAĆ SERCA'A NIE LUDZI. . .
Oksiii

Postprzez aaaaaaa » 13 mar 2013, o 09:01

Och... tak... mam podobnie jak Oksii .. teraz on ma córeczkę, ja w tym roku biorę ślub... to było coś czego nigdy już nie zaznam , to uczucie inne niż wszystkie :))))
aaaaaaa

Postprzez abc » 17 mar 2013, o 14:10

"W gminie Wyrzysk jest duzo zakochanych negatywnie w burmistrzowej."
Jest to odwzajemniona miłość wyborców do tej osoby!
abc

Postprzez Gifcia » 25 mar 2013, o 15:09

Zakochani są wśród nas , błądzą uliczkami , czekają, aż dłoń spotka się z dłonią usta z ustami
Kochaj mnie nie przytomnie jak zapalniczka płomień jak sucha studnia wodę miłość jest piękna ale czy prawdziwa i co o tym świadczy ? Kto zna odpowiedź
Gifcia

Postprzez lowewomen » 4 kwi 2013, o 10:29

A ja wciąż kocham 1 Panią
lowewomen

Postprzez ggg » 22 kwi 2013, o 13:04

Ludzie zakochani są wszędzie :)
ggg

Postprzez gość » 8 maja 2013, o 11:51

CO TU DUŻO PISAĆ WSZĘDZIE BEZ WZGLE NA TO CZY ŻONATY CZY MĘŻATKA SĄ ROMANSE I CHWAŁA BOGU ZA TO
gość

Postprzez PRZEJAZD » 8 maja 2013, o 12:13

Czy po dwóch godzinach znajomości Wyrzyszczanki idą do łóżka z własnego doświadczenia wiem że tak na co one liczą
PRZEJAZD

Postprzez Gość » 12 maja 2013, o 00:03

PRZEJAZD napisał(a):Czy po dwóch godzinach znajomości Wyrzyszczanki idą do łóżka z własnego doświadczenia wiem że tak na co one liczą

Głupie głupoty gadasz koleś! Co do tego maja Wyrzyszczanki?
Gość

Postprzez hhhh » 28 wrz 2013, o 21:18

lowewomen napisał(a):A ja wciąż kocham 1 Panią
A kim jest ta wybranka?
hhhh

Postprzez Lasalasa » 17 gru 2013, o 21:35

Chyba się nie dowiemy, kto jest tą wybranką :)
Lasalasa

Następna strona

Powrót do Miłość