Urzad Pracy w Wyrzysku

Możesz dodać informacje, zdjęcia z wydarzeń których nie ma na portalu lub je uzupełnić.

Urzad Pracy w Wyrzysku

Postprzez mariola » 17 lut 2015, o 09:07

a czy to prawda ze maja zlikwidowac Urzad Pracy w Wyrzysku??????????????????? :D
mariola

Re: urzad pracy

Postprzez enigm@ » 17 lut 2015, o 10:28

oh nie! oh nie!
toć UP w Wyrzysku to miejsce zatrudnienia wielu osób - podstawowa i jedyna funkcja jaką spełnia
gdzie "biurwy" z UP teraz znajdą prace?
enigm@

Postprzez mariola » 17 lut 2015, o 10:51

no tak...........nie ma problemu kazda ma tam plecy, cos se załatwi, na czele z pania kieronik przeciez, maż ja weźmie do gminy he he he
mariola

Postprzez mieszkaniec4 » 17 lut 2015, o 17:33

Te Panie są bardzo sympatyczne ;-)
mieszkaniec4

Postprzez Kinga » 17 lut 2015, o 19:14

Panie w UP traktuja bezrobotnych jak ludzi gorszego gatunkU I może by sie im przydało też odwiedzać Urzędy Pracy w jej p[oszukiwaniu. :lol:
Kinga

Postprzez Gość » 18 lut 2015, o 01:17

Zgadzam się z powyższym komentarzem. Wiekszość zatrudnionych w UP to z polecenia lub po znajomości. Te panie zza biurka są niesympatyczne, nieuprzejme, jakby wszystkie rozumy posiadły. Dla biednego bezrobotnego są bezlitosne. Przydałoby sie im tak znaleźć z drugiej strony biurka. Są to przypadkowi pracownicy,bez właściwego przygotowania zawodowego. Tak właściwie po co ten UP w Wyrzysku??? Jest to miejsce ciepłych posad dla kolesiostwa. Dla bezrobotnych i szukających pracy nie ma nic. Tylko ważne panie i groźne miny zza biurka!
Gość

Postprzez bezrobotna » 18 lut 2015, o 10:08

no no no zamknac ten urzad i tyle, spokoj bedzie hi hi hi
ja byłam tam pare razy..........nie polecam, poszłam na pokój u góry, odesłali mnie na dół, potem sie okazało że do góry mam jednak iść.........i stałam w kolejce kur....wa prawie dwie godziny!!!!!!!!! a ta baba wredna w tym drugim pokoju, wchodzi sie do jednego, potem do drugiego, ta baba doprowadzila mnie do szłu........wredne, złośliwe babsko, już wiecej tam nie pode, porażka totalna
bezrobotna

Postprzez monika » 19 lut 2015, o 14:07

niestety nie polecam, bylam teraz w lutym na podpisie, porazka, pani nie potrafiła odpowiedziec na podstawowe moje pytania, ani pokierowac mnie gdzies kto mi ich udzieli..........pracy oczywiscie nic nie ma i nie mam liczyc ze cos tutaj mi znajda, tak zostałam poinformowana..........wyszlam i posmialam sie, bo przeciez plakac nie bede he he he Taki urzad, nic nie pomoze tylko jeszcze jakby mi łaske robili ze mnie przyjmuja...................hmmmmmmmmmmmmmmmm
monika

Postprzez Gość » 19 lut 2015, o 15:36

Zatrudnieni tam pracownicy opłacani z naszych podatków. Warto przyjrzeć się kawlifikacjom pracowników. Szczęśliwi,że siedzą za biurkiem, lekceważą petentów (bezrobotnych, szukających pracy), nie potrafią niczego profesjonalnie wyjaśnić i doradzić. Po co tam tyle pracowników. Może należałoby zwolnić i niech staną z drugiej strony biurka i zobaczymy jak sie będą smiać!!!
Gość

Postprzez LG-2 » 19 lut 2015, o 21:29

Lepiej niech zostanie filia Urzędu Pracy, bo inaczej wszyscy bezrobotni będą musieli do PUP ,do Piły jechać.
LG-2

Postprzez osieczanka77 » 19 lut 2015, o 21:53

Zgadzam sie z poprzednikiem,lepiej niech ten urząd zostanie,ale jesli chodzi o panie tam pracujące to faktycznie pozostawiaja wiele do życzenia.....czują sie jakby to byl ich prywatny urząd a bezrobotni to gorsza kategoria ludzi,chociaz wielu z tych szukajacych pracy jest lepiej wykształconych niż te panie za biurkiem....Myślę,że czas na zmiany,redukcję etatów.....a ta pani co przyjmuje podpisy i proponuje ludziom pracę.....to tak sie wysila,że wszystkie oferty proponuje z internetu....co wcześniej każdy sobie juz poczytał.....masakra.A te ich miny....zastanawiam sie,czy zatrudnione tam osoby siedzą za karę...bo tak wyglądają.. :roll: :lol: A najgorsze,ze to my podatnicy takich ludzi utrzymujemy......
osieczanka77

Postprzez gość » 20 lut 2015, o 08:51

Jacy podatnicy utrzymują urząd - bezrobotni? przecież skoro nie pracują z czego odprowadzają podatki he he he :lol:
gość

Postprzez Mała refleksja » 20 lut 2015, o 14:29

Drodzy Bezrobotni:
Pomyślcie trochę. Cieszycie się, że być może filia Urzędu Pracy w Wyrzysku ulegnie likwidacji i to tylko dlatego, że nie lubicie ludzi, którzy tam pracują? To utrudni przede wszystkim Wasze życie, a nie tych ludzi. Oni sobie znajdą pracę prędzej czy później. Wy za to będziecie musieli zapieprzać co miesiąc do Piły, aby złożyć podpis tylko po to żeby mieć ubezpieczenie zdrowotne. Oczywiście te wycieczki za Wasze pieniądze, których przecież nie zarabiacie - wydatek bez sensu. Nie lepiej przejść się tutaj na miejscu?
Druga sprawa - nie znajdują Wam pracy. Rozejrzyjcie się dookoła i obudźcie się. Pytam się gdzie w okolicy jest jakikolwiek zakład, który oferowałby pracę. Wysoczka Knudsen?. Polanowo "Dolina Noteci"? Tam już pewnie każdy z Was był pytać. Co mają Wam zaoferować skoro pracodawcy szukają pracowników często przez internet na własną rękę, a nie przez UP? "Wymarzonej" pracy Wam nie znajdą. Zresztą w dzisiejszej sytuacji w Polsce i tak wszystkim pracy nie da się znaleźć...
Trzecia sprawa - Jeśli ktokolwiek z Was, kiedykolwiek pracował w kontaktach z ludźmi, z klientem, to na pewno przekonał się jak marudzący ludzie, często bez logicznego uzasadnienia, potrafią dać w kość. Jest takie powiedzenie: Jak masz miękkie serce to musisz mieć twardą dupę. Najbardziej miękkie serca stwardnieją po tym jak oberwą po dupie od ludzi (i jednocześnie pewnie od przełożonych), więc nie dziwcie się, że po latach pracy te Panie nie głaszczą Was po główkach tylko robią swoje.
I na koniec - "...W UP w Wyrzysku są zatrudnieni ludzie po znajomości..." - pokażcie mi zakład gdzie zatrudniają tylko ze względu na kompetencje. Czasami znając kogoś i zatrudniając, ma się pewność charakteru i lojalności danej osoby, a z praktyki można każdego średniomyślącego człowieka nauczyć danego fachu.
Dzisiaj pewnie co druga osoba ma wyższe wykształcenie. Czy ma wiedzę? Często nie, więc i tak trzeba uczyć od podstaw. I jak tu mówić o kompetencjach obcej osoby na podstawie papierków. A o podejściu do pracy już w ogóle...

P.S.
Do tych, co po przeczytaniu tego wpisu będą na mnie "psy wieszać":
Chociaż nie pracuję jako Urzędnik to potrafię postawić się w sytuacji człowieka, który jest obwarowany z każdej strony przepisami i musi je wykonywać mimo tego, że wielu petentów kompletnie tego nie rozumie. Obrywają za to co wymyślił nasz "kochany" Rząd. Pomyślcie o tym, bo może kiedyś "po znajomości" wylądujecie właśnie na takim stanowisku jak Oni... z drugiej strony "barykady"...
Mała refleksja

Postprzez up123 » 20 lut 2015, o 20:12

Zgadzam się z poprzednikami panie z UP są nie przyjemne...bezrobotnych traktują z góry...jak gorszą osobę ,śmiecia .....co to jest klient nasz pan? Jestem za a nawet byłoby dobrze by zrobić debatę w tym temacie jak pracuje wyrzyski up....brak słów!!!
up123

Postprzez gość » 20 lut 2015, o 22:50

A może Panie z UP są wyższe od Ciebie (up123) :?: Czytając te Wasze wpisy to mam wrażenie, że te Panie nie siedzą tam za karę tylko Wy idziecie tam za karę (ktoś Wam pistolet do głowy przystawiał?????) przecież Polska to wolny kraj :lol:
gość

Postprzez gościnnie » 21 lut 2015, o 14:13

Od paru dni jestem bezrobotna. W przyszłym tygodniu pójdę się zarejestrować. Nie wyobrażam sobie dojeżdżać teraz do Piły na podpis. Tam są dopiero kolejki... Ględzenie więc o tym, że lepiej zamknąć PUP jest tak głupie... Lepiej płacić - jak w moim przypadku - z Osieka 22 zł. za dojazd? Zazdrościcie pracującym tam kobietom pracy? Boże... Z resztą aż się pisać dalej nie chce. Co za głupie obyczaje porobiły się, by oceniać czyjąś pracę, gdy samemu stało się przy jakiejś taśmie produkcyjnej czy za ladą sklepową. Dzięki PUP z Wyrzyska odbyłam staż - a to pomogło mi chociaż przetrwać 4 miesiące.
gościnnie

Postprzez L... » 21 lut 2015, o 19:32

A może lepiej zapanować nad emocjami? Nie likwidować urzędu tylko zmusić urzędników do zmiany mentalności, podejścia do pracy lub... spowodować zwolnienie źle pracujących urzędasów... można składać czy też nie skargi na takich pracowników?
Bezrobotny, który będzie musiał jechać do Piły żeby złożyć podpis - a skąd weźmie na to pieniążki? Chyba jednak łatwiej przejść się (nawet z Osieka), niż jechać do Piły...
L...

Postprzez Gość » 22 lut 2015, o 03:55

Ja osobiście nie narzekam na obsługę i panie UP wydawały się miłe.
Ale z drugiej strony sądzę, że owa instytucja z globalnego spojrzenia jest niestety zbyteczna :-(
Gość

Postprzez master » 22 lut 2015, o 20:35

Na terenie gminy Wyrzysk i Łobżenicy od kilkunastu miesięcy brakuje ofert pracy, zwiększa się bezrobocie a co na to nasi radni w gminach - jak temu przeciwdziałają ? Dlaczego nie zachęcają przedsiębiorców do tworzenia zakładów pracy, tworzenia ulg pracodawcom w związku z zatrudnianiem pracowników? Każdego roku rzesza bezrobotnych będzie się powiększać po ukończeniu szkół. Czy politycy tego nie widzą ? Czy problem bezrobocia dostrzegają tylko przed wyborami mamiąc obietnicami bez pokrycia.
master

Postprzez jAJAja » 23 lut 2015, o 15:39

no pewnie że porazka by jeździź do Piły, do dupy by to było
ale czasem tej pani na 11 by sie przydało powiedziec do słuchu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jAJAja

Postprzez mandaryna » 24 lut 2015, o 16:41

eeeeeeeeee głupie te baby i tyle, niech tam siedza, tylko niech głupot nie gadaj, od bezrobtnych ciagle czegos chca a wielkie gów.....ten urzad moze nam bezrobotnym dac i taka prawda!!!! ofert nie, kasy coiagle tez nie maja, szkoda słow, a nas te baby sie czepiaja
mandaryna

Postprzez marek1975 » 5 mar 2015, o 15:17

tej pani z pokoju nr 11 to by sie kurde przydaly lekcje dobrego wychowania i kultury wobec innych ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marek1975

Postprzez Magda » 17 kwi 2015, o 12:04

NO I PRAWDA TO WSZYSTKO

pokój nr 11 to porazka...........wredny babsztyl i tyle !!!!!!!!!!!!!
Magda

Postprzez hahahaHAHA » 17 kwi 2015, o 13:41

miejcie trochę godności i nie dajcie się poniżać przez babsztyla z nr 11 opierdolić i narobić hałasu na cały budynek a najlepiej nagrać rozmowę z tą kobietą jak się odnosi do petenta i zrobić użytek np wstawić na nasz Wyrzysk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hahahaHAHA

Postprzez trollo » 18 kwi 2015, o 13:27

I na koniec - "...W UP w Wyrzysku są zatrudnieni ludzie po znajomości..." - pokażcie mi zakład gdzie zatrudniają tylko ze względu na kompetencje. Czasami znając kogoś i zatrudniając, ma się pewność charakteru i lojalności danej osoby, a z praktyki można każdego średniomyślącego człowieka nauczyć danego fachu.
Dzisiaj pewnie co druga osoba ma wyższe wykształcenie. Czy ma wiedzę? Często nie, więc i tak trzeba uczyć od podstaw. I jak tu mówić o kompetencjach obcej osoby na podstawie papierków. A o podejściu do pracy już w ogóle...

Ty sobie chyba żartujesz? Nie odróżniasz prywatnego zakładu pracy od URZĘDU! To nie jest zwykle miejsce pracy, w urzędzie chlebodawcą jest podatnik - nawet ten co bierze zasiłek dla bezrobotnych płaci podatek mało tego idąc do sklepu zapłaci podatek, jadąc po podpis autobusem też go płaci, płaci też podatek od gruntu, paliwa kurde no od wszystkiego podatek! Także skoro płacimy tym pijawką chcielibyśmy aby nas obsłużyli w jak najlepszy sposób czyż nie? Mimo, że to mnie nie dotyczy nie znoszę ludzi którym wyprano mózg kiedy oglądali co obiecywał POPIS.
trollo

Postprzez Jola » 20 kwi 2015, o 07:22

dokładnie macie racje by chyba trzeba nagrac rozmowy z pokojem nr 11 i z pokojem nr 5................przydało by sie aby w koncu ktos z tymi paniami zrobił porzadek!!!!!! bo czasem szczyt beszczel;nosci osogaja obie panie !!!!!!
Jola

Postprzez Wojtek » 21 kwi 2015, o 15:34

widze ze tutaj TYLKO wszyscy duzo gadaja ale nic nie robia............bo nie wierze ze te PANIE o których piszecie to jakies nietykalne świete krowy..........trzeba cos z tym zrobic i nauczyc te panie kultury wobec innych ludzi
Wojtek

Postprzez Mała refleksja » 21 kwi 2015, o 20:09

trollo

Zastanów się przez chwilę i otwórz szeroko oczy. Płacisz podatki jak każdy. I co z tego? I tak Cię to nie upoważnia do zwolnienia tego czy innego pracownika jakiegokolwiek Urzędu. Bezpośrednio wpływ masz tylko na wybór bądź odwołanie Burmistrza danej gminy, a w wypadku Urzędu Pracy, który podlega pod powiat, na wybór lub odwołanie Radnego Powiatowego. Nawet nie odwołasz Starosty, bo jest wybierany przez Radę Powiatu.
Burmistrz i Starosta dobierają sobie pracowników i zatrudniają na odpowiednie stanowiska w Urzędzie, a nie Ty jako podatnik.
W takim razie moje pytanie brzmi: DLACZEGO NIE MAM URZĘDU TRAKTOWAĆ JAKO ZAKŁADU PRACY?

W "zwykłym" zakładzie pracy jak ktoś Ci się nie podoba pod względem obsługi, to idziesz do jego szefa ze skargą i tyle możesz zdziałać.
W Urzędzie możesz sobie iść do Burmistrza lub Starosty i tyle. Nie bądź naiwny, to jest Polska...
Nie słyszałeś nigdy o tym, że Państwo ma przewagę nad obywatelem? Bądź realistą.
Mała refleksja

Re: Urzad Pracy w Wyrzysku

Postprzez Mała refleksja » 21 kwi 2015, o 20:23

Wojtek...
Te Panie nie są Świętymi Krowami i można coś pewnie z tym zrobić. Jednak w naszym kraju zawsze robi się dużo hałasu o tym, że istnieje jakiś problem i czeka aż ktoś inny go rozwiąże za nas. Jak coś wymaga jakiegoś własnego zaangażowania to już chętnych brak.
Pewnie, gdyby każdy kto został źle potraktowany, napisał pismo ze skargą to byłoby już po wszystkim. Donoszenie jednak źle się kojarzy i jest niepopularne, a trzeba by opisać sytuacje i podać własne dane więc nikt się nie odważy.

Lepiej biadolić i czekać aż problem sam się rozwiąże - typowo polskie...
Mała refleksja

Re: Urzad Pracy w Wyrzysku

Postprzez GOŚĆ » 22 kwi 2015, o 23:04

TEN URZĄD JEST NIEZGODNY Z DUCHEM CZASU.
SKORO DZIŚ W DOBIE INTERNETU KAŻDY MOŻE SAM SOBIE ZNALEŹĆ PRACĘ ,WIĘC 3/4 PRACOWNIKÓW NALEŻY ZWOLNIĆ I PEWNE NIEPOTRZEBNE DZIAŁY NALEŻY ZLIKWIDOWAĆ.POWINIEN POZOSTAĆ DZIAŁ REJESTRACJI,WYPŁACANIA ZASIŁKÓW ORAZ PRACOWNICA ZAJMUJĄCA SIĘ UBEZPIECZENIEM ZDROWOTNYM I TO WSZYSTKO!
JEŚLI IDZIE O ODNOSZENIE SIĘ DO INNYCH OSÓB PRZEZ TE APODYKTYCZNE PANIE TO NIE POZIOM WYKSZTAŁCENIA ŚWIADCZY O KULTURZE TYLKO SZACUNEK,WYCHOWANIE ORAZ PEWIEN POZIOM KTÓRY JEST W CZŁOWIEKU I JEST NIEZALEŻNY OD ZDOBYTYCH FAKULTETÓW.
PEWNI LUDZIE ZAWSZE BĘDĄ CHAMAMI NP.KOMOROWSKI!!!
GOŚĆ

Następna strona

Powrót do Aktualności - wydarzenia i imprezy w naszej gminie