Krajna Wyrzysk

Możesz dodać informacje, zdjęcia z wydarzeń których nie ma na portalu lub je uzupełnić.

Krajna Wyrzysk

Postprzez gaja » 10 sty 2017, o 21:22

Mam pytanie, mam 5 letniego syna, który lubi piłkę nożna, w naszej gminie z tego co wiem to treningi prowadzi Krajna. Czy ktoś mi może podpowiedziec czy warto spróbować czy to tylko wyciąganie kasy z rodziców? Za wszelkie opinie dziękuję..
gaja

Re: Krajna Wyrzysk

Postprzez Zadowolony » 11 sty 2017, o 11:15

Witam szczerze polecam treningi super zabawa dla cm dzieciaków i emocje na turniejach kiedy nasze pociechy zdobywają bramki
Zadowolony

Postprzez Gość » 11 sty 2017, o 12:32

Polecam.
Gość

Postprzez Gość » 11 sty 2017, o 13:36

Ogólnie ok. Tylko trenerzy na turniejach za mocno nastawiają się na wynik. Słabsze dzieci nie graja prawie w cale. To są jeszcze małe dzieci i głównie trzeba to traktować jako zabawę i miłe spędzenie czasu.
Gość

Postprzez marcin » 11 sty 2017, o 18:48

też słyszałem ze ,nie dają szans na granie wszystkim tylko się wyniki liczą a przecież nie tylko jest jeden bramkarz czy 11 piłkarzy w składzie ,to są dzieci i powinny być równo traktowane i każdy powinien mieć swoje 5 minut .Ale dokładnie nie wiem wiec pisze tylko co mówią rodzice. Proszę samemu się przekonać i wtedy będzie wiadomo jak jest i jak uczą bo każdy inaczej mówi .
marcin

Postprzez jaaaa » 11 sty 2017, o 20:43

W grupie najmłodszej byłem na dwóch turniejach i grali wszyscy.
jaaaa

Postprzez zainteresowany » 12 sty 2017, o 10:24

w grupie najmłodszej nie wiedzą jeszcze jak kto gra więc grają wszyscy
zainteresowany

Postprzez jaaaa » 12 sty 2017, o 12:15

Przyjdź na trening i po pierwszym treningu będziesz widział kto jak gra. To widać odrazu
jaaaa

Postprzez Ona » 28 lut 2017, o 15:04

Mój syn, gra w Krajnie ponad rok i jestem bardzo zadowolona, trenerzy mają super podejście. Dzieci ( bo są i dziewczynki) w formie zabawy, nabierają piłkarskich umiejętności. Każdy zawodnik po trzech miesiącach otrzymuje klubowy strój. Warto przyjść zobaczyć to nic nie kosztuje.
Ona

Postprzez hilar » 23 kwi 2017, o 23:11

Witam, kiedy i gdzie odbywają się treningi dla dzieci w wieku 6 lat? Syn chce spróbować i chciałbym z nim podjechać na trening. Pozdrawiam
hilar

Postprzez natalia » 24 kwi 2017, o 11:33

Treningi Krajny dla dzieci rocznika 2011-2012 w tym tygodniu: 16.30 - dzisiaj tj. w poniedziałek Hala Sportowa przy szkole Ponadgimnazjalnej na ul. Wiejskiej w Wyrzysku a w środę o 17.30 na Hali Sportowej przy Gimnazjum w Osieku nad Notecią.
natalia

Postprzez hrabinia » 25 kwi 2017, o 15:50

Super ;) Inne roczniki też?
hrabinia

Postprzez aaaa » 25 kwi 2017, o 17:12

Treningi Krajny dla dzieci:

rocznik 2011-2012 środa 26.04. - 17.30 na Hali Sportowej przy Gimnazjum w Osieku nad Notecią
rocznik 2008-2010 środa 26.04. - 18.30 na Hali Sportowej przy Gimnazjum w Osieku nad Notecią
roczniki 2006-2007 środa 26.04. - 18.00 ORLIK Wyrzysk

Od maja obowiązywać będzie nowa rozpiska, ponieważ wszystkie grupy swoje treningi będą miały na Orliku w Wyrzysku.
Harmonogram godzinowy, który obowiązywać będzie od maja:
rocznik 2011-2012 - 16.30- 17.30
rocznik 2009-2010 - 17.30 - 18.45
roczniki 2006-2008 - 18.45 - 20.15

Dni treningowe w maju:
4.05. - czwartek
8.05., 15.05., 22.05.,29.05., - poniedziałki
10.05., 17.05, 24.05., 31.05, - środy
aaaa

Postprzez torres20 » 25 kwi 2017, o 18:20

https://www.facebook.com/Stowarzyszenie ... 555042881/
tutaj można więcej dowiedzieć się o Krajnie
torres20

Postprzez Gość » 25 kwi 2017, o 23:53

Dzieci których stać na płatne treningi pograją sobie na Orliku, tylko co z tymi których na to nie stać?
80 zł od dziecka biorą na miesiąc to niech sobie wynajmują hale. Bezczelność i chamstwo , boisko 2 razy w tygodniu praktyczne zamknięte dla reszty mieszkańców i to przez cały okres letni. Chcecie ZARABIAĆ to płaćcie za wynajem hal. Orliki nie po to były budowane !!!!!
Gość

Postprzez jarecki » wczoraj, o 08:48

W jakim Ty swiecie zyjesz? Teraz wsiedzie trzeba płacić, bo kluby nie są w stanie lub nie chcą nic robić dla dzieci.. A z czego ma Krajna funkcjonować jak nie ze składek? I tak jest o wiele lepiej niż w sieciowkach typu Reiss czy Football Academy. Ze składek dzieci mają stroje, opłacane są wpisowe na turnieje, organizowane są turnieje itd. Chcesz mieć to za darmo to idź do klubów, które mają dotacje gminna na szkolenie dzieci i młodzieży...
jarecki

Postprzez koczan » wczoraj, o 09:22

Z tego, co wiem to tylko trenerzy mają płacone w Krajnie a reszta osób działa społecznie...
koczan

Postprzez aga » wczoraj, o 12:18

Moj syn od 3lat chodzi czyli od samego poczatku powstania ,,Krajna".Po to sa skladki aby dziecko bylo ubezpieczone,maja stroje kupywane,ida na wpisowe jak maja turnieje,oplacani sa tez trenerzy.Z reszta bylo zebranie i rodzice zgodzilismy sie o podniesienie skladki wiec Gosciu jak Ci sie nie.podoba to Twoj problem.
aga

Postprzez Gość » wczoraj, o 20:04

Program Orlik, dzięki któremu powstało ponad 2600 boisk, to jeden z najbardziej udanych projektów z zakresu upowszechniania sportu. Dzięki niemu mnóstwo dzieci i młodzieży, której NIE STAĆ NA PŁATNE ZAJĘCIA SPORTOWE ma szanse na aktywny wypoczynek. W Wyrzysku jednak dwa razy w tygodniu boisko jest dla tejże młodzieży niedostępne a korzystają zamożniejsi. Nie mam nic do róznego rodzaju komercyjnych szkółek czy stowarzyszeń jeżeli nie zajmują bezczelnie obiektów nie przeznaczonych z założenia do zarabiania pieniędzy przez kogokolwiek.
Gość

Postprzez janaka » wczoraj, o 20:47

Idź zobacz ilu jest chętnych na tego Orlika.. dziś przejezdzalem obok i bylo pusto.. Na początku jak zaczął funkcjonować to był pełen.. teraz pustki, więc nie przesadzaj, że dzieci nie mają gdzie grać...
janaka

Postprzez janaka » wczoraj, o 20:50

Wszędzie działaj szkółki i inne takie akademie i trenują na Orlikach
janaka

Powrót do Aktualności - wydarzenia i imprezy w naszej gminie