Czy będzie biedronka w Wyrzysku?

Czyli plotki, nieoficjalne informacje, o których się mówi na mieście

Czy będzie biedronka w Wyrzysku?

Postprzez Maniek » 25 maja 2010, o 16:04

Wyrzyskie wróbelki donoszą, że za kilka miesięcy będzie u nas Market Biedronka.

Czy wiecie coś więcej na ten temat?
Ciekawe jaka lokalizacja będzie jeśli będzie.
Maniek

Re: Czy będzie biedronka w Wyrzysku?

Postprzez PrzemoBoss » 25 maja 2010, o 20:00

Dużo miejsc w wyrzysku nie ma. Prawdopodobnie w okolicach targowiska. Powód jest prosty. Nie trzeba budować parkingu.
Kupie stare pocztówki Wyrzyska i okolic
PrzemoBoss

Postprzez iBieszczady24.pl » 7 lip 2010, o 00:25

Nie będzie BIEDRONKI - dlaczego, bo by wszystkie sklepy padły, a to z punktu widzenia ekonomii było by dla miasta strzałem do własnej bramki i zarzut działania na szkodę miasta byłby uzasadniony.
Nawadnianie terenów zielonych, ogrodów http://korro.com.pl
Pływające fontanny ogrodowe http://fontanny24.pl
iBieszczady24.pl

Postprzez Maniek » 7 lip 2010, o 00:40

Oj Biedronka raczej będzie w Wyrzysku.
Nie dopuszczenie do tego byłoby złym uczynkiem dla miasta.

Właśnie dlaczego .... więc myślę, że uratowałoby to mieszkańców przed kupowaniem przeterminowanych produktów (np.jogurtów) w naszych rodzimych kanciarskich sklepikach, pozwoliłoby to na zaoszczędzenie pewnej kasy kupując taniej w bierdonce, zaoszczędzili by na paliwo, bo wiadomo, że i tak wiekszkość jeździ do marketów do Piły, Bydzi czy Nakła, dałoby to mieszkańcom kilka dodatkowych NORMALYCH miejsc pracy, jak dał np. StoGrosik Market byłym pracownicom znanego sklepu, nazywanego w mieście "obozem pracy g..."

Normalne miejsca pracy rozumiem przez normale godziny pracy, normalną zaplatę, normalne umowy, urlopy itd.

W Wyrzysku tak naprawdę niewiele jest rodzimych sklepów i może właśnie dobrze skoro nasi muszą za wszekla cenę sprzedac przeterminowany jogurt, aby napchać sobie do kasy maksymalnie.

Jestem dla Biedronki na TAK!
Maniek

Postprzez iBieszczady24.pl » 7 lip 2010, o 10:25

Nie mówię Nie dla BIEDRONKI, poza tym nie posiadam pełnej wiedzy na temat tego kto płaci podatki które pozostają w gminie, ale Biedronki też bywają obozami pracy, też nie płacą jak się należy, też nie dają wolnego zgodnie z przepisami.
Tej sytuacji są winni niestety pracujący ludzie "bo przecież nie gryzie się ręki która nas karmi" i przez ten mechanizm pracodawcy wykorzystują pracowników którzy z obawy o utratę pracy nic nie mówią. Dziwi mnie tylko że ślepe są służby powołane do tego aby pracodawca i pracownik postępowali prawidłowo, ale ten problem dotyczy całej POLSKI.
Jak padną wyrzyskie sklepiki to gmina straci podatki i zyska więcej bezrobotnych niż jest wstanie zatrudnić nawet największa BIEDRONKA, co do tego że kupujący by zyskali nie ma wątpliwości, ale nie o to w tym chodzi. Ludzie muszą pracować, podatki muszą wpływać, a WYSTARCZY SPRAWDZAĆ DATĘ WAŻNOŚCI PRODUKTÓW, przecież nikt nikogo nie zmusza do kupienia przeterminowanych produktów pomimo tego że go oferuje w swoim sklepie.

Co do "obozów pracy" w Wyrzysku i POLSCE to zapraszam tu: viewtopic.php?f=32&t=45 aby nie robić bałaganu na forum.
Nawadnianie terenów zielonych, ogrodów http://korro.com.pl
Pływające fontanny ogrodowe http://fontanny24.pl
iBieszczady24.pl

Postprzez tomek27 » 13 lip 2010, o 10:47

podobno koło p. Rusieckiej ma być Biedronka, ale to tylko podobno, równiez jestem za... ja osobiście jeżdze do Piły np TESCO, NETTO, POLO czy własnie BIEDRONKI - POWÓD taniej!!! robiąc dwa-trzy razy wieksze zakupy miesięcznie nawet doliczając koszt paliwa czy też biletu na pks - wychodzi taniej!

a co do tego że to zle jakby powstała biedronka - hm. nikt nie kazał np p.Grzankowej robic sklep za sklepem, mamy wolny rynek, wiecj jestem na tak! Ceny w Biedronce sa dyskontowe czy jakośc tak sie to pisze, tzn równe na całą polskę i duuuuzo tancze, kupujac produkty powszechnego użytku tj cukier, make, pieczywo, produkty mleczne jak i równiez kawy, słodycze odczujemy naprawde róznice!
tomek27

Postprzez slawos » 13 lip 2010, o 14:53

W Szamocinie jest Biedronka i jakoś sklepy nie padają.Przynajmniej by trochę ceny pospadały i utarło by to nosa co niektórym z zawyżonymi cenami w swoich sklepach.Ja i moi znajomi jesteśmy jak najbardziej ZA postawieniem BIEDRONKI! Trzeba jeszcze pamiętać,że trochę osób zyska pracę w tym markecie i nie będą skazani na pracę i humory m.in. pani G.
slawos

Postprzez Maurycy » 20 sie 2010, o 17:52

[b]Na temat 'biedronki" jest tekst P, Dominiki Łoboda na portalu dzienniknowy.pl.oraz odzew czytelników. Warto poczytać!.
Maurycy

Powrót do O czym wróbelki ćwierkają...