psychoterapia

W tym miejscu dodajemy tematy, które nie pasują do innych działów

psychoterapia

Postprzez maja » 7 lip 2016, o 02:41

Profesjonalna pomoc psychoterapeutyczna jest dostępna na portalu http://blog.szukamterapeuty.pl/ na którym można znaleźć namiary na konkretnego psychoterapeutę w całym kraju oraz wiele przydatnych informacji z tej tematyki.
maja

Re: psychoterapia

Postprzez antares » 20 wrz 2016, o 00:23

Na profesjonalną terapię można także liczyć w gabinecie http://sui.com.pl/kontakt albo też skorzystać z opcji spotkań online, co jest dobrym rozwiązaniem dla osób ceniących swój czas albo mających problem z przełamaniem się, aby pojechać do psychologa.
antares

Postprzez schibke » 15 lis 2016, o 17:04

Ale w Wyrzysku nie ma :D

Najbliżej to chyba w Pile - chociaż może lepiej w Bydgo :D
schibke

Postprzez matka » 1 sty 2017, o 19:14

STRACIŁAM WIARĘ W psychoterapię. Mój syn był już 3 razy na odwyku o NIC!!!!
matka

Postprzez kleo » 4 sty 2017, o 13:30

też uważam, że nie przynosi efektu. Nie dziwię się że ktoś stracił poczucie że wogóle warto
kleo

Postprzez dodo » 4 sty 2017, o 14:27

Tych z opozycji oraz z KOD przydałoby się skierować na takie leczenie,chociaż nadzieja wyleczenia nikła :lol:
dodo

Postprzez abab » 4 sty 2017, o 16:28

dodo napisał(a):Tych z opozycji oraz z KOD przydałoby się skierować na takie leczenie,chociaż nadzieja wyleczenia nikła :lol:

Dobrze powiedziane!!!

Ale dlaczego ograniczać się tylko do opozycji oraz KODu.
Ja proponuje od razu wysłać na leczenie wszystkich oszołomów, czyli 70% ludzi, którzy co prawda poszli na wybory, ale mieli czelność nie głosować na PIS i 50% tych co nie poszli na wybory.

Bowiem prawda jest tylko jedna, a mówi ona, że zdrowym na umyśle jest tylko ten, kto wielbi nasz rząd ponad wszystko bardziej niż swe nędzne życie i pana Boga.

Kto jest innego zdania jak pan Kaczyński czy Macierewicz ten jest chory na umyśle i należy go skierować na leczenie!
abab

Postprzez klot » 4 sty 2017, o 16:32

matka napisał(a):STRACIŁAM WIARĘ W psychoterapię. Mój syn był już 3 razy na odwyku o NIC!!!!

Nie trzeba tracić nadziei. Proszę nadal "walczyć". Uzależnienie to nie grypa i samo nie przejdzie.
klot

Postprzez war » 4 sty 2017, o 16:33

schibke napisał(a):Ale w Wyrzysku nie ma :D

Najbliżej to chyba w Pile - chociaż może lepiej w Bydgo :D

W Wyrzysku sa bardzo dobrzy terapeuci. P. Kamińska, Turek i inni.
war

Postprzez miko300 » 16 sty 2017, o 21:53

Terapia pomaga tylko potzeba dużo motywacji i wiary
miko300

Powrót do Pozostałe tematy