Jaki prezent na urodziny dla mamy?

W tym miejscu dodajemy tematy, które nie pasują do innych działów

Jaki prezent na urodziny dla mamy?

Postprzez kubson » 15 lis 2016, o 15:13

Witajcie,
zastanawiam się nad prezentem dla mamy z okazji urodzin. Nie mam już niestety pomysłów co mógłbym jej podarować, bo tak naprawdę wszystko już ma :)
może macie jakieś pomysły?
kubson

Re: Jaki prezent na urodziny dla mamy?

Postprzez hrabinia » 15 lis 2016, o 15:20

z uniwersalnych prezentów na każdą w sumie okazje polecam po prostu bukiet kwiatów. Myśle, że każda kobieta by się z nich ucieszyła, dodatkowo możesz dołożyć jakieś czekoladki czy kawe dla osłody :) Poczta kwiatowa, z której korzystałam dwa razy masz w linku. Dostarczyli w wyznaczonym czasie, bukiet identyczny jak na zdjęciu i przede wszystkim świeże kwiaty.
hrabinia

Postprzez dwarve » 15 lis 2016, o 16:18

Poradzę odwrotnie - słodycze lepiej nie. To zbyt sztampowe jednak :)
dwarve

Postprzez maczu » 28 lis 2016, o 13:35

Wprawdzie już na święta ale dla mamy upolowałem blender tego typu http://www.philips.pl/c-m-ho/przygotowywanie-jedzenia/blender/wszystkie. Z racji tego, że lubi gotować myślę, że się przyda.
maczu

Postprzez LidiaKa » 29 gru 2016, o 12:44

Jak brakuje mi pomysłu na prezent dla mamy, to zawsze kupuję jej perfumy :) Uważam że to jeden z tych prezentów, które zawsze się sprawdzają. Każdemu przydadzą się na różne okazje. Tym razem z okazji Świąt Bożego Narodzenia kupiłam mamie zestaw oryginalnych perfum, w internecie na http://www.perfumy-perfumeria.pl/pol_m_ ... -1033.html , ponieważ w sklepach w mojej okolicy nic ciekawego nie znalazłam. W zestawie znajdowały się dwie wody toaletowe i żel pod prysznic. Mama była bardzo zadowolona z mojego prezentu dla niej.
LidiaKa

Postprzez boroweczka » 12 sty 2017, o 15:38

Ja tam bym nie uderzała w żadne perfumy bo to jest coś co może sobie kupić sama i najbardziej trafi w zapach. Mi na myśl od razu przyszedł braster jako idealny prezent dla mamy. Kochasz ją, to pomóż jej zadbać o zdrowie jej piersi. Dzięki temu urządzeniu będzie mogła je sama badać w domu i każdą zmianę wykryć dużo wcześniej niż by to wyszło palpacyjnie.
boroweczka

Postprzez milnina » 12 sty 2017, o 19:23

pomyśl co Twoja mama lubi najbardziej i przecież kup jej to :)
milnina

Postprzez Gość » 13 sty 2017, o 13:15

Ciekaw jestem, czy jakakolwiek osoba, która pisze w tym wątku wie chociaż gdzie jest gmina Wyrzysk.
Gość

Powrót do Pozostałe tematy