Jaki prezent na urodziny dla mamy?

W tym miejscu dodajemy tematy, które nie pasują do innych działów

Jaki prezent na urodziny dla mamy?

Postprzez kubson » 15 lis 2016, o 15:13

Witajcie,
zastanawiam się nad prezentem dla mamy z okazji urodzin. Nie mam już niestety pomysłów co mógłbym jej podarować, bo tak naprawdę wszystko już ma :)
może macie jakieś pomysły?
kubson

Re: Jaki prezent na urodziny dla mamy?

Postprzez hrabinia » 15 lis 2016, o 15:20

z uniwersalnych prezentów na każdą w sumie okazje polecam po prostu bukiet kwiatów. Myśle, że każda kobieta by się z nich ucieszyła, dodatkowo możesz dołożyć jakieś czekoladki czy kawe dla osłody :) Poczta kwiatowa, z której korzystałam dwa razy masz w linku. Dostarczyli w wyznaczonym czasie, bukiet identyczny jak na zdjęciu i przede wszystkim świeże kwiaty.
hrabinia

Postprzez dwarve » 15 lis 2016, o 16:18

Poradzę odwrotnie - słodycze lepiej nie. To zbyt sztampowe jednak :)
dwarve

Postprzez LidiaKa » 29 gru 2016, o 12:44

Jak brakuje mi pomysłu na prezent dla mamy, to zawsze kupuję jej perfumy :) Uważam że to jeden z tych prezentów, które zawsze się sprawdzają. Każdemu przydadzą się na różne okazje. Tym razem z okazji Świąt Bożego Narodzenia kupiłam mamie zestaw oryginalnych perfum, w internecie na http://www.perfumy-perfumeria.pl/pol_m_ ... -1033.html , ponieważ w sklepach w mojej okolicy nic ciekawego nie znalazłam. W zestawie znajdowały się dwie wody toaletowe i żel pod prysznic. Mama była bardzo zadowolona z mojego prezentu dla niej.
LidiaKa

Postprzez boroweczka » 12 sty 2017, o 15:38

Ja tam bym nie uderzała w żadne perfumy bo to jest coś co może sobie kupić sama i najbardziej trafi w zapach. Mi na myśl od razu przyszedł braster jako idealny prezent dla mamy. Kochasz ją, to pomóż jej zadbać o zdrowie jej piersi. Dzięki temu urządzeniu będzie mogła je sama badać w domu i każdą zmianę wykryć dużo wcześniej niż by to wyszło palpacyjnie.
boroweczka

Postprzez milnina » 12 sty 2017, o 19:23

pomyśl co Twoja mama lubi najbardziej i przecież kup jej to :)
milnina

Postprzez Gość » 4 mar 2017, o 02:24

Ciekaw jestem, czy jakakolwiek osoba, która pisze w tym wątku wie chociaż gdzie jest gmina Wyrzysk.
Gość

Postprzez vilet » 5 mar 2017, o 17:11

najlepszy prezent dla mamy to winko, albo to co chciałaby :)
vilet

Postprzez Ania22 » 6 mar 2017, o 15:44

Ja kupiłam mojej mamie piękne kolczyki z apartu. Strasznie jej się podobały. :)
Ania22

Postprzez Trefges55 » 14 mar 2017, o 21:04

Ja mamie zawsze kupuję jakąś dobrą książkę do czytania, ale to dlatego że ona bardzo lubi czytać
Trefges55

Postprzez BlackPeter » 15 mar 2017, o 11:15

Proponuję torebkę, gofrownicę, drzewko genealogiczne ze zdjęciami (allegro) lub jakiś śmieszny gadżet, wszak to urodziny :)
BlackPeter

Postprzez Unore » 26 mar 2017, o 19:47

Może jakąś elegancką zastawę? Tego typu prezentów nigdy za wiele... Moja mama uwielbia porcelanę. Na najbliższą okazję prezent kupię więc jej najprawdopodobniej w sklepie takim, jak ten: https://homepalace.pl/
Unore

Postprzez fela1966 » 25 kwi 2017, o 13:04

A robot kuchenny? Nie wiem co prawda ile chcesz przeznaczyć na prezent i czy to nie będzie za duży wydatek, ale teraz można już dostać dobrego robota za kilka stówek. Przykładowo Thermomaster HA800. Sama niedawno go zakupiłam w Kauflandzie. Masz do tego książkę z przepisami, a sam robot jest łatwy w obsłudze i praktycznie w ciągłym użyciu w moim domu. Z tego co widzałam opinie o tym sprzęcie też są ok.
fela1966

Postprzez amme » 5 maja 2017, o 08:19

A macie już może prezenty na dzień mamy? Jest jeszcze trochę czasu ale sama chciałabym sprezentować mojej mamie coś oryginalnego. Oraz coś co sprawi,ze zobaczy,że się starałam :)

Biorę pod uwagę zaprojektowanie dla niej takiej torebki:
https://www.youtube.com/watch?v=aRbU6AC3rI4

Co o tym sądzicie? Będzie to dobra opcja?
amme

Postprzez Mala » 5 maja 2017, o 12:47

Ludzie sa teraz zabiegani nie maja czasu na relaks,moze jakis wypad do spa?mama sie zrelaksuje odpocznie,moja byla zachwycona:)
Mala

Postprzez ula » 7 maja 2017, o 12:19

Prezent powinien sprawiać radość i przyjemność.Nie koniecznie musi byc to kolejny perfum Moze wizyta u fryzjera , wyjscie do kina czy wyjazd do teatru
ula

Postprzez xnm » 24 maja 2017, o 14:16

Słuchajcie a czy macie może prezent z okazji dnia mamy? Bo sam jeszcze nie mam ale dzień mamy coraz bliżej w sumie tak wiec fajnie byłoby już coś kupić a nie tak sobie to odkłądac na ostatnia chwilę.
http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Skag ... fault.html
Zastanawiałem sie nad takim własnie zegarkiem;
Obrazek

Czyli nad prostym i klasycznym.Co o nim generalnie sądzicie?
xnm

Postprzez Mimoza » 16 lip 2017, o 20:01

Moja mam ma stary pamiątkowy zegarek po babci. Tylko pasek jest do wymiany. Znalazłam stronę http://protime24.pl/aar_m_Paski-i-bransolety-4147.html Jest tu bardzo duży wybór różnych pasków. Trochę mi czasu zajmie wyszukanie odpowiedniego, ale na pewno będzie to cienki skórzany pasek.
Mimoza

Postprzez Kama » 17 sie 2017, o 17:22

O, może to być bardzo ciekawa opcja. Sama w najbliższym czasie zamierzam sięgnąć po jakąś fajną lampę EGLO a do tego abażur w ciekawym odcieniu. Moja mama zdecydowanie ceni sobie produkty dobrej jakości, a wspomniane lampy nie tylko świetnie się prezentują, ale też cechują się ciekawą, nowoczesną stylistyką, a przy tym są to bez wątpienia artykuły prestiżowe. Na pewno też stworzą fajny klimat:)
Kama

Postprzez zacharczuk1 » 17 sie 2017, o 21:40

Ja prezenty zawsze kupuje dzięki gazetką promocyjnym na tym portalu znajdzpromocje.pl najlepsza oferta zawsze jest tutaj gazetka promocyjna lidla gdzie mamy do wyboru sporo ciekawych rzeczy w przystępnych cenach.
zacharczuk1

Postprzez zeberka » 18 wrz 2017, o 09:46

My się z siostrą złożyłyśmy na braster dla mamy. Fajne urządzenie, łatwe w użyciu, mama jest bardzo zadowolona. Mamy w rodzinie przypadki raka piersi, więc musimy się szczególnie przyłożyć do profilaktyki.
zeberka

Postprzez Lorani » 19 wrz 2017, o 20:02

Wybór prezentu zależy w sumie od tego jaki gust ma i co lubi Twoja mama. Pytając na forum możemy Ci polecić najbardziej uniwersalne prezenty takie jak na przykład perfumy Jesus Del Pozo. Sądzę, że jako kobiecie powinien jej się taki prezent spodobać.
Lorani

Postprzez fidorek » 20 wrz 2017, o 00:25

Ty najlepiej znasz swoją mamę więc dokładnie powinnaś wiedzieć co jej sprezentować choć niektóre porady podane wyżej z pewnością Ci pomogą :)
fidorek

Powrót do Pozostałe tematy