Dziecinniejemy ?

Dyskutujemy o uczniach, nauczycielach i życiu szkół w naszej gminie

Dziecinniejemy ?

Postprzez 123 » 25 cze 2013, o 10:41

W ostatnich miesiącach chyba większość materiałów na stronie dotyczy szkół i dzieci. Pewnie i o tym trzeba pisać, ale czy aż tyle ? Ja rozumiem że panie nauczycielki zasypują admina swoimi materiałami, bo każdy chce się pochwalić sukcesem. Ale może by wtedy założyły OSOBNĄ stronę ,poświęcona życiu szkół i opiece nad dziećmi. Mamy przecież w szkołach nauczycieli informatyki którzy takie umiejętności podsiadają. Nie twierdze że nie ma tu i o tym być mowy, ale powinny to być sprawy naprawdę ważne.Inaczej to chyba zdziecinniejemy a przypadkowi czytelnicy z internetu, wchodząc na stronę pomyślą, że nic innego u nas się nie dzieje. :mrgreen:
123

Re: Dziecinniejemy ?

Postprzez maja » 25 cze 2013, o 20:06

Pełna zgoda z przedmówcą.
maja

Postprzez Krysia » 1 paź 2013, o 03:32

Nie przesadzajmy, bo widzę dziś na głównej stronie na 8 niusów tylko 2 o dzieciach. Ja myślę, że chętnie ludzie oglądają tematy z sukcesami naszych pociech i dziękować wypada, że jest jak jest i że mamy ciągle świeże wiadomości z różnych dziedzin w jednym miejscu.
Krysia

Postprzez tosia » 24 cze 2015, o 16:16

Ja tam takiego zjawiska nie zauważyłam. Czytałam dziś już sporo tematów, i naprawdę mało jest w nich o dzieciach i szkole. Albo po prostu mam takie szczęście...
tosia

Postprzez Gość » 24 cze 2015, o 17:41

...po prostu masz takie szczęście ;)
Gość

Postprzez goś » 25 cze 2015, o 12:29

najbardziej zdziecinniał rząd
goś

Postprzez nadzieja » 19 lip 2015, o 05:50

Dzieci są wspaniałe! Piszmy o dzieciach! Myślmy o dzieciach. Bo kto będzie pracował na emerytury dla władz? :(
nadzieja

Postprzez patryk21 » 28 cze 2017, o 06:58

taki kraj chyba powoli głupiejemy

Ostatnio przesunięty w górę 28 cze 2017, o 06:58 przez: Anonymous.
patryk21

Powrót do Szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne