Krajna Wyrzysk

Możesz dodać informacje, zdjęcia z wydarzeń których nie ma na portalu lub je uzupełnić.

Krajna Wyrzysk

Postprzez gaja » 10 sty 2017, o 21:22

Mam pytanie, mam 5 letniego syna, który lubi piłkę nożna, w naszej gminie z tego co wiem to treningi prowadzi Krajna. Czy ktoś mi może podpowiedziec czy warto spróbować czy to tylko wyciąganie kasy z rodziców? Za wszelkie opinie dziękuję..
gaja

Re: Krajna Wyrzysk

Postprzez Zadowolony » 11 sty 2017, o 11:15

Witam szczerze polecam treningi super zabawa dla cm dzieciaków i emocje na turniejach kiedy nasze pociechy zdobywają bramki
Zadowolony

Postprzez Gość » 11 sty 2017, o 12:32

Polecam.
Gość

Postprzez Gość » 11 sty 2017, o 13:36

Ogólnie ok. Tylko trenerzy na turniejach za mocno nastawiają się na wynik. Słabsze dzieci nie graja prawie w cale. To są jeszcze małe dzieci i głównie trzeba to traktować jako zabawę i miłe spędzenie czasu.
Gość

Postprzez marcin » 11 sty 2017, o 18:48

też słyszałem ze ,nie dają szans na granie wszystkim tylko się wyniki liczą a przecież nie tylko jest jeden bramkarz czy 11 piłkarzy w składzie ,to są dzieci i powinny być równo traktowane i każdy powinien mieć swoje 5 minut .Ale dokładnie nie wiem wiec pisze tylko co mówią rodzice. Proszę samemu się przekonać i wtedy będzie wiadomo jak jest i jak uczą bo każdy inaczej mówi .
marcin

Postprzez jaaaa » 11 sty 2017, o 20:43

W grupie najmłodszej byłem na dwóch turniejach i grali wszyscy.
jaaaa

Postprzez zainteresowany » 12 sty 2017, o 10:24

w grupie najmłodszej nie wiedzą jeszcze jak kto gra więc grają wszyscy
zainteresowany

Postprzez jaaaa » 12 sty 2017, o 12:15

Przyjdź na trening i po pierwszym treningu będziesz widział kto jak gra. To widać odrazu
jaaaa

Postprzez Ona » wczoraj, o 15:04

Mój syn, gra w Krajnie ponad rok i jestem bardzo zadowolona, trenerzy mają super podejście. Dzieci ( bo są i dziewczynki) w formie zabawy, nabierają piłkarskich umiejętności. Każdy zawodnik po trzech miesiącach otrzymuje klubowy strój. Warto przyjść zobaczyć to nic nie kosztuje.
Ona

Powrót do Aktualności - wydarzenia i imprezy w naszej gminie