Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Wyrzysk, dodano: 2012-01-01, godz.23:12

Mecz noworoczny Łobzonki Wyrzysk

Tradycyjnie w pierwszym dniu nowego roku klub sportowy Łobzonka Wyrzysk zorganizował mecz noworoczny, w którym zmierzyły się drużyny seniorów Łobzonki oraz oldboyów Łobzonki. Ze względu na to, że oldboye nie mieli składu w ustalonym czasie, kilku zawodników Łobzonki oraz byłych członków klubu grających w innych zespołach wspomogło skład teamu starszego. Dzięki temu mecz mógł być wyrównany pod względem ilości zawodników na boisku.

Drużyna Łobzonki zagrała w składzie: Łukasz Katafiasz (kpt.), Maciej Mrotek, Sebastian Śmigaj, Kacper Ziarnik, Tomasz Śliga, Marcin Walczak, Dariusz Walczak, Adrian Wiśniewski, Jakub Kowalski, Wojciech Królik.

Oldboye wystawili do gry zawodników: Henryk Włodawski (kpt.), Marek Bernacki, Krzysztof Śliga, Sławomir Tadych, Tadeusz Bernacki (po przerwie zmiana - Jacek Walczak), Krzysztof Kozimor, Jarosław Bednarek, Krzysztof Śmigaj, Krystian Jóźwina, Marcin Tadych.

Mecz sędziował aktualny skarbnik klubu Tomasz Mela i były zawodnik klubu, który w profesjonalny sposób doprowadził do rzutów karnych. W tym miejscu trzeba dodać, że gdyby nie sędzia, oldboye dostaliby sromotne lanie. Wynik meczu Łobzonka – Oldboye 6:3 (2:2) byłby dla kibiców w ten piękny noworoczny dzień nie do przyjęcia, dlatego sędzia robił niesamowite cuda w celu przywrócenia remisu. Do remisu (6:6) doszło na 10 sekund przed końcem spotkania i dzięki temu sędzia podyktował serię rzutów karnych. Należy również dodać, że pierwszą bramkę dla Łobzonki Wyrzysk w 2012 roku zdobył kilka minut po 12:00 Kacper Ziarnik.

Jakość i energia w drukowaniu pozwala na duże możliwości zarobkowe dlatego naszego sędziego proponujemy zatrudnić jako drukarza w największej w regonie drukarni. To oczywiście żart, ale tym tekstem chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że mecze noworoczne w Wyrzysku od ponad 30 lat cieszą się zainteresowaniem mieszkańców, przede wszystkim dlatego, że są niekonwencjonalne w swoim wydaniu, a wynik meczu nie jest sprawą najważniejszą. Wspaniała atmosfera oraz dużo śmiechu towarzyszyły zawodnikom przez całą godzinę (2 x 30minut) na murawie.

Po zakończeniu meczu prezes klubu Edmund Pijanowski zaprosił wszystkich działaczy i zawodników na noworoczny poczęstunek do kawiarni Łobzonka.