Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Wyrzysk, dodano: 2017-02-25, godz.21:37

Sukces na Mistrzostwach Wielkopolski Seniorów

W niedzielę 19.02.2017 r. w Poznaniu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Seniorów i Seniorek w Tenisie Stołowym na 2017 rok. Prawo startu w zawodach miało wyłącznie 32 najlepszych zawodników i zawodniczek województwa wielkopolskiego, którzy stoczyli walkę o awans w trzech turniejach eliminacyjnych. "Łobzonkę" Wyrzysk reprezentowało aż trzech zawodników: Krzysztof Pijanowski, Marek Witczak i Wojciech Hałas.

Miłą niespodziankę sprawił trener "Łobzonki" Krzysztof Pijanowski, który w parze z Mateuszem Krawczykiem (reprezentującym barwy MKTS Opalenica) wywalczył brązowy medal w grze deblowej. Z kolei para Marek Witczak/Wojciech Hałas zajęła 9 m-ce.

Turniej gier podwójnych poprzedziły niemniej emocjonujące rozgrywki indywidualne, w których zawodnicy "Łobzonki" zajęli wysokie miejsca: Wojciech Hałas 9 m-ce, Krzysztof Pijanowski 13 m-ce, Marek Witczak 17 m-ce.