Dzisiaj jest poniedziałek
29 listopada 2021
.
Temperatura powietrza
0.00 °C

.
Gości na portalu: 29
.
Polecamy
Tragiczny wypadek pod Falmierowem
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Falmierowo, dodano: 2019-06-24, godz.06:41

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 19 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Falmierowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W tym roku uroczystość została podzielona na dwie części - dla klas I-VII oraz dla klasy VIII. Zanim to nastąpiło, wzięliśmy udział we mszy św., którą w kościele parafialnym w Gromadnie odprawił ksiądz Andrzej Kalita.


W pierwszej części  dyrektor szkoły, pani Agnieszka Krzycka, po wprowadzeniu sztandaru szkoły i wspólnym odśpiewaniu przez zgromadzonych w sali hymnu państwowego, serdecznie i gorąco przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości. W swoim przemówieniu podsumowała cały rok szkolny 2018/2019 oraz podziękowała za owocną i bardzo dobrą współpracę . Na koniec życzyła uczniom udanych i bezpiecznych wakacji. Następnie głos zabrał wiceburmistrz, pan Jacek Wiśniewski, który gratulował uczniom sukcesów w nauce oraz dziękował pani dyrektor za współpracę i zaangażowanie w rozwój szkoły. Podziękowania za trud pracy na ręce dyrektor szkoły, pani Agnieszki Krzyckiej, złożyła Rada Rodziców, grono pedagogiczne i dzieci.Pani dyrektor i Rada Rodziców podziękowały pani Teresie Deja za pracę dydaktyczno –wychowawczą w roku szkolnym 2018/2019 oraz inspirujące i kreatywne warsztaty plastyczne.

Następnie przystąpiono do wręczenia uczniom świadectw z wyróżnieniem oraz nagród książkowych.

Na koniec pierwszej części uczniowie z wychowawcami udali się do klas, aby tam odebrać swoje świadectwa.

Druga część miała charakter pożegnalny i dotyczyła absolwentów naszej szkoły - uczniów klasy VIII. Pani dyrektor Agnieszka Krzycka oraz wychowawca, pan Marek Kułakowski, gratulowali sukcesów w nauce oraz życzyli powodzenia w dalszej edukacji. Na uroczystości odbyło się przekazanie sztandaru młodszym uczniom, którzy obiecali godnie reprezentować naszą szkołę, a są to: Jakub Torochow , Małgorzata Kuna i Natalia Kaleta z klasy VIIb. W dalszej części akademii odbyło się ślubowanie uczniów, wręczenie listów gratulacyjnych i podziękowań dla rodziców. Następnie przystąpiono do wręczenia świadectw. Jako pierwsi otrzymali je uczniowie ze średnią powyżej 4,75, a następnie pozostali absolwenci.
Rada Rodziców wręczyła nagrodę specjalną, którą otrzymała Wiktoria Dróbka.

Uczniowie z klasy VIIa i VIIb, którzy byli gośćmi na uroczystości zakończenia nauki w szkole podstawowej, podarowali swoim starszym kolegom i koleżankom breloczki z symbolami przynoszącymi szczęście.Na końcu ceremonii absolwenci podziękowali gronu pedagogicznemu za trud i wysiłek włożony w ich wychowanie i edukowanie.

Gratulujemy!!! Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku!

SP w Falmierowie   

   Temat wyświetlono: 3212 razy.
Powrót do strony głównej