Dzisiaj jest poniedziałek
29 listopada 2021
.
Temperatura powietrza
-0.06 °C

.
Gości na portalu: 36
.
Polecamy
50 tysięcy złotych dla Gminy Wyrzysk
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Falmierowo, dodano: 2019-09-08, godz.11:09

Zakręceni w kolorze pomarańczowym

W sobotę, 31 sierpnia 2019 roku Stowarzyszenie Rozwój Sołectwa Falmierowo po raz kolejny zorganizowało piknik rodzinny dla mieszkańców. Tym razem imprezie przyświecało hasło "Zakręceni w kolorze pomarańczowym".


Organizatorzy gościli zaprzyjaźnionego J. Maćkowskiego z Koła Turystów Górskich z Kcyni z ekipą, którzy fachowo przekazali swoją wiedzę związaną z obsługą i pływaniem na kajaku po Jeziorze Falmierowskim. Najmłodszym uczestnikom zabawę zapewniły animatorki z Centrum Zabaw Przygoda z Wysokiej.

- Cieszymy się, że przyjęliście zaproszenie i miło spędziliście popołudnie - mówi z zadowoleniem prezes Stowarzyszenia Rozwój Sołectwa Falmierowo Katarzyna Kowalska, jednocześnie dziękując wszystkim sponsorom, którzy wsparli imprezę, a byli to: Słodki Bzyk, Stadnina Koni w Dobrzyniewie Spółka z o.o., Sklep, Spożywczo-Monopolowy U Pauliny Paulina Gajewska, Dekoracje "Violetta" i Krzysztof Neumann.

Osobne podziękowania za współpracę organizatorzy kierują do: Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wyrzysku, OSP Falmierowo, Rady Sołeckiej Sołectwa Falmietowo i pani A. Dróbka.

   

   Temat wyświetlono: 3245 razy.
Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.