Dzisiaj jest poniedziałek
29 listopada 2021
.
Temperatura powietrza
0.00 °C

.
Gości na portalu: 30
.
Polecamy
Kradzież motoroweru w Osieku nad Notecią
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Falmierowo, dodano: 2019-10-08, godz.21:50

Ostatnie spiningowe zawody wędkarskie

W dniu 6.10.2019r. nad jeziorem Falmierowskim rozegrane zostały spiningowe zawody wędkarskie koła PZW w Wyrzysku w czasie których wędkarze łowili z łodzi wędkarskich . Startowało w nich 8 zawodników pływających na pięciu łodziach i pontonach. W zawodach wzięło udział łącznie kilkanaście osób, a sędzią głównym był kolega Artur Jastrzębski.


Przy słonecznej i ciepłej jak na ten czas pogodzie ryby brały różnie, Trafiały się niewymiarowe szczupaki( wypuszczane od razu do wody) i nie wszyscy wędkarze mieli kontakt z rybą. Łącznie do klasyfikacji punktowej zgłoszono 3 szczupaki i jednego okonia. Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:
I miejsce - Michał Rogalski - 1450 pkt !!!
II miejsce - Grzegorz Kuna 1200 pkt
III miejsce - Mariusz Turek - 1000 pkt
IV miejsce - Piotr Mróz - 70 pkt
V miejsce - Dariusz Drapała ( nagroda losowana)


Zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 1 - 5 otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego. Puchar dla mistrza koła w spiningu zostanie wręczony na najbliższym zebraniu sprawozdawczym.


Na tym wędkarze wyrzyskiego koła zakończyli sezon zawodów 2019 . Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, Wszystkim kolegom życzymy miłego czasu spędzonego nad wodą z wędką oraz taaaaakiej ryby. Zapraszamy serdecznie wszystkich wędkarzy wspomnianego koła do licznego udziału w zawodach organizowanych w sezonie 2020.
Z wędkarskim pozdrowieniem "Wodom Cześć!"

Tekst i foto: Koło PZW w Wyrzysku   

   Temat wyświetlono: 3260 razy.
Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.