Dzisiaj jest niedziela
18 kwietnia 2021
.
Temperatura powietrza
7.38 °C

.
Gości na portalu: 42
.
Polecamy
Pijana przyjechała na komisariat w Wyrzysku
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Kosztowo, dodano: 2019-10-19, godz.23:05

Dzień Edukacji Narodowej

14 października w Szkole Podstawowej w Kosztowie obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. „Edukacja jest najpotężniejszą bronią, jakiej można użyć, by zmienić świat” te mądre słowa Nelsona Mandeli uczyniono myślą przewodnią  tegorocznych obchodów. Galowe stroje, symboliczne kwiaty w uczniowskich dłoniach zwiastowały podniosłą atmosferę.
Swoją obecnością na uroczystości zaszczycili nas p. Bogusława Jagodzińska Burmistrz Wyrzyska, p. Krzysztof Bartkus Radny RM w Wyrzysku, p. Renata Młodzik sołtys Kosztowa, emerytowani nauczycieli i pracownicy naszej szkoły.


Tego dnia uczniowie klasy VI pod kierownictwem p. Małgorzaty Wilczyńskiej i p. Izabeli Sobiech- Koszuty podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za trud jaki ponoszą każdego dnia. Ukazali, iż nauczyciel ma za zadanie nie tylko przekazać wiedzę, ale także swoim przykładem uczyć szacunku do człowieka i do świata, być wzorem empatii i dobroci.

W tym dniu obchodziliśmy również piękny jubileusz 30- lecia pracy dydaktycznej p. Wioletty Kałużnej. Pani Burmistrz, p. dyrektor Marlena Januszewska, uczniowie i rodzice podziękowali p. Wiolecie za zaangażowanie i pomoc w wychowaniu uczniów.


Następnie Pani Dyrektor ze słowami podziękowań zwróciła się  do wszystkich, który biorą i brali  w przeszłości czynny udział w życiu naszej szkoły.


Tego dnia nauczyciele i pracownicy szkoły usłyszeli wiele ciepłych słów oraz życzeń od uczniów  i Rady Rodziców.

SP w Kosztowie   

   Temat wyświetlono: 3266 razy.
Powrót do strony głównej