Dzisiaj jest poniedziałek
29 listopada 2021
.
Temperatura powietrza
-0.06 °C

.
Gości na portalu: 32
.
Polecamy
Zatrzymał się w rowie
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Falmierowo/Piła, dodano: 2019-10-25, godz.19:35

Jakub Torochow mistrzem powiatu pilskiego

Ogromny sukces: Jakub Torochow ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Falmierowie mistrzem powiatu pilskiego w XIX Olimpiadzie Ekologicznej Powiatu Pilskiego !!!


Eliminacje gminne Olimpiady Ekologicznej odbyły się w Wyrzysku na początku października. Na tym szczeblu naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów z klas IV-VIII, którzy wcześniej przeszli pomyślnie etap szkolny konkursu. Najlepsze wyniki w gminie uzyskali: Zuzanna Włodarek z klasy VI a, w kategorii klas IV-VI, trzecie miejsce, natomiast jej młodsza koleżanka Alicja Kość z klasy IV a -zajęła czwarte miejsce. W kategorii klas VII- VIII drugie miejsce zajął uczeń klasy VIII b Jakub Torochow.
17 października 2019r. w/w uczniowie reprezentowali naszą szkołę i gminę na szczeblu powiatowym w XIX Olimpiadzie Ekologicznej Powiatu Pilskiego. Tutaj uczniowie zmierzyli się z bardzo trudnym testem, zawierającym pytania, z którymi prawdopodobnie wielu dorosłych, by sobie nie poradziło. Wśród uczniów klas VII-VIII bezkonkurencyjny okazał się Jakub Torochow, który osiągnął wielki sukces, zajmując podczas olimpiady I miejsce w powiecie pilskim. Sukces Jakuba jest ogromny, jednak to jeszcze nie koniec zmagań ósmoklasisty z zagadnieniami ekologicznymi. Jakub przygotowuje się już do kolejnego etapu, gdzie na szczeblu subregionu zmierzy się z najlepszymi młodymi ekologami z innych powiatów.


Gratulujemy Jakubowi sukcesu i trzymamy kciuki za powodzenie na szczeblu międzypowiatowym.

SP w Falmierowie   

   Temat wyświetlono: 3313 razy.
Powrót do strony głównej