//

Dzisiaj jest wtorek
16 sierpnia 2022
.
Temperatura powietrza
30.44 °C

.
Gości na portalu: 35
.
Polecamy
Kradli paliwo i narzędzia
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Glesno, dodano: 2021-06-12, godz.09:18

Zaproszenie - Muzyczny poemat ku czci św. Józefa

Rok św. Józefa ogłoszony przez papieża Franciszka zachęcił Ks. Aleksandra Kozakowskiego, Proboszcza parafii pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Gleśnie, we współpracy i nieocenionym zaangażowaniem Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Gleśnie na czele z Panią Dyrektor Ewą Dmochewicz oraz Misjonarzami Świętej Rodziny do przygotowania specjalnego wydarzenia muzycznego, które ma ukazać piękno św. Józefa. Koncert wpisuje się również w duchowe przeżycie zbliżającego się Dnia Ojca.

Dzięki współpracy wielu osób kochających muzykę Ks. Aleksander Kozakowski z Panią Ewą Dmochewicz oraz zaproszonymi muzykami powstał Muzyczny Poemat o św. Józefie z Nazaretu.

Ta wyjątkowa uczta muzyczna odbędzie się 18 czerwca 2021 roku, piątek, w kościele parafialnym w Gleśnie. Zapraszamy na Mszę Świętą o Św. Józefie na godzinie 18.30, a po niej na koncert.

W trwającym roku Św. Józefa oraz w oczekiwaniu na beatyfikację Sługi Bożego Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego zapraszam mieszkańców Diecezji Bydgoskiej, naszego dekanatu, Gminy Wyrzysk oraz wszystkich melomanów na koncert będący muzyczną opowieścią o życiu Świętego Józefa.

Serdecznie zapraszam i liczę na Państwa obecność! Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/Parafia-p-w-%C5%9Bw-Jadwigi-Glesno-118789376409791/

Ks. Proboszcz Aleksander Kozakowski

   

   Temat wyświetlono: 3282 razy.
Powrót do strony głównej