//

Dzisiaj jest czwartek
13 czerwca 2024
.
Temperatura powietrza
18.44 °C

.
Gości na portalu: 35
.
Polecamy
Ulica Zduny w Wyrzysku już gotowa
Nadchodz ce wydarzenia
Nasze filmy
   Wyrzysk, dodano: 2023-11-01, godz.21:43

Dwie Europejskie Odznaki Jakości dla CKZiU

Bardzo miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała dwie Europejskie Odznaki Jakości za projekty eTwinning, które realizowaliśmy w poprzednim roku szkolnym. Były to projekty 4 Skills English oraz Learning Words with Colours.

Projekt 4 Skills English rozwijał podstawowe umiejętności językowe naszych uczniów - słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie, dbając o ciekawe i różnorodne tematy takie jak podróżowanie, szkoła czy sport. Uczniowie z projektowymi partnerami współtworzyli sportowe infografiki, projektowali ulotki prezentując nasz piękny kraj, tworzyli interaktywne prezentacje swoich szkół, poznali mnóstwo nowych narzędzi cyfrowych, a przede wszystkim mieli kontakt z uczniami i nauczycielami z Europy i rozwijali swój angielski. Projekt realizowaliśmy z Turcją, Grecją i Włochami.

Projekt Learning Words with Colours pomagał nam nauczyć się, jak się uczyć, mocno wpłynął na udoskonalenie naszego warsztatu pracy oraz znacznie rozwinął nasze umiejętności językowe. Nasi uczniowie wspólnie z kolegami z innych szkół partnerskich tworzyli słowniki językowe, pisali artykuły do magazynu w języku angielskim czy brali udział we wspólnych spotkaniach na platformie ZOOM. Projekt realizowany był ze szkołami w Polsce i Turcji.

Europejska Odznaka Jakości przyznawana jest projektom, które otrzymały Krajowe Odznaki Jakości w minimum dwóch krajach i potwierdza, że projekt był szczegółowo zaplanowany, dokładnie zrealizowany i poddany ewaluacji, oraz że wszystko to było na bardzo wysokim poziomie!

Ogromne brawa i gratulacje dla naszych uczniów!
Ewa Orzeł-Sobczyk   

Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.